בניית אתר וורדפרס

כל מה שרציתם לדעת

שקיפות היא שם המשחק, חשוב לנו שתצאו מרוצים. ניסינו לענות על כל השאלות החשובות, אם יש לכם שאלות נוספות אתם מוזמנים לצור איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה

כן,  ללא אשראי! ללא התחייבות! לאחר מכן בחר את המסלול המועדף עליך
לאתר עסקי מושלם במחיר מהפכני.

כמובן! יש לכם את האפשרות להוסיף עמודים ללא הגבלה בהתאם לצרכים שלכם ולהתקדמות העסק שלכם.

כמובן! האירוח פרימיום מותאם לאתר וורדפרס בתוספת לייטספיד למהירות מקסימאלית, בנוסף האירוח בשרתי BOX בישראל וכולל גיבויים של 7 ימים אחורה.

כמובן! מערכת ניהול התוכן של האתר מאפשרת לכם לבחור בין ממשק מתקדם לממשק פשוט בו ניתן לערוך תוכן בקלות ללא כל ניסיון קודם בניהול תוכן באתר וללא צורך בידע של כתיבת קוד.

במידה ובחרתם את אחד ממסלולי הפרמיום בתשלום, הכולל רכישת איחסון או בניית אתר . תקבלו קופון לרכישת דומיין לשנה במתנה! לאחר מכן תחדשו את הדומיין במחיר הזול בישראל.

במידה ובחרתם את אחד ממסלולי הפרמיום בתשלום, תוכלו לקבל 5 תיבות דוא"ל ממותגות בהתאם לשם
המתחם שלכם (שם דומיין).

במסלול פרימיום, מערכת ניהול התוכן שלנו כוללת רכיב ייעודי לקידום האתר במנועי החיפוש ובעיקר גוגל וזה יעזור לכם ללא ספק בקידום האתר. כמו כן, ניתן לרכוש חבילות נוספות לקידום אגרסיבי במנועי החיפוש בכדי לקבל תוצאות טובות יותר.

בוודאי! כל התמונות בתבנית ניתנות להחלפה, מומלץ להקפיד על משקל נמוך של התמונות בכדי לא להכביד על האתר.

האתר שלך הוא אתר וורדפרס, המערכת מאפשרת לך להוסיף עמודי תוכן ללא הגבלה.

בוודאי, ניתן לערוך את כל עמודי התוכן בתבנית, להוסיף, למחוק ולערוך.

התבניות מחולקות לנושאים, תוכל למצוא את התבנית המתאימה לתחום העיסוק שלך מבין מגוון העיצובים הקיימים. יחד עם זאת, אם אהבת תבנית מעולם תוכן אחר, תוכל תמיד לבחור אותה, להחליף את המלל, התמונות והצבעוניות ולקבל תבנית המתאימה לעסק שלך באופן אישי.

עריכת התוכן באתר מתבצעת באמצעות מערכת הוודרפרס ותוסף בשם אלמנטור המותקן באתרך.  על מנת לערוך את התוכן עלייך להתחבר למערכת הניהול עם שם המשתמש והססמא אותם קיבלת מאתנו.
לאחר מכן על מנת לערוך את התוכן בכל עמוד, תוכל להיעזר בסרטוני ההדרכה המצורפים. או ללחוץ על כפתור עריכה באמצעות אלמנטור הקיים בכל עמוד.

ניתן לשנות את הצבעים בתבנית בצורה קלה, דרך לוח הבקרה, ניתן להגיע ל"התאמה אישית" שם ניתן להחליף את צבעוניות הכותרות ובכל עמוד באמצעות "עריכה באמצעות אלמנטור" ניתן להחליף את הרקע והצבעוניות של כל אזור בעמוד. אנו ממליצים לך להתאים את הצבעוניות באתר ללוגו העסק שלך. ותחום העיסוק.

דרך לוח הבקרה, תוכל לגשת לאזור התפריטים. שם תוכל לערוך תפריט קיים או לבנות תפריט חדש. במידה וערכת את התפריט הקיים . הוא ישתנה באופן אוטמטי באתר. במידה ויצרת תפריט חדש עלייך לזכור לשייך אותו לבר העליון.

אם עדיין לא התחלת לעבוד אין שום בעיה תוכל ליצור תבנית חדשה על תבנית חדשה. אם כבר בנית את האתר על תבנית מסויימת והזנת תוכן, תוכל לרכוש אחסון עם תבנית חדשה ולאחר מכן להעתיק את התוכן והמדיה שבאתר שלך לתבנית החדשה. 

התבנית שרכשת קלה לתפעול, אל תתייאש!
תוכל להיעזר בסרטוני ההדרכה שלנו. הם נמצאים בערוץ היוטיוב שלנו. 
אם עדיין משהו לא עובד לך? או שאתה לא מצליח להחליף את התוכן, אתה מוזמן לצור איתנו קשר
קישור לסרטוני ההדרכה בערוץ היוטיוב שלנו

התבנית שלך כוללת את מחולל התוכן אלמנטור.

התבנית יושבת על אחסון זמני. אתה מקבל אותו ל30 יום במתנה.

בתום פרק הזמן אתה זכאי לרכוש אחסון במחיר מיוחד.

האחסון כולל: 
ממשק נוח ומתקדם| חשבונות FTP ללא הגבלה |  תמיכה בPHP גרסה 5 | תמיכה במייל | סטטיסטיקות לאתר | אנטי וירוס למיילים | 7 גיבויים אחורה | גישה לתיבות המייל מכל מקום בעולם | בסיס נתונים mySQL גרסה 5

בצורה קלה, עלייך  להתחבר לממשק הניהול. לגשת לעמוד הצור קשר. ללחוץ על עריכה באמצעות אלמנטור ולהחליף את כתובת המייל.

במידה ויש טופס צור קשר בתבנית.

עלייך לגשת לאזור הטפסים ולהחליף את הכתובת עליה יגיעו הפניות במייל.